header-logo2.png

Szukasz lokum ?

Ceny od 7000zł/m2

Dlaczego my?

„Rób to, co sprawia Ci radość” – te słowa pozwoliły nam na stworzenie Strefy myHome – naszego biura nieruchomości.

DOM

to przecież nasz azyl, cztery ściany w których toczy się nasze życie. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie klientów. To biuro to nie tylko nasza praca, to pasja, wkładamy w to nasze serce, aby na końcu poczuć radość klientów i naszą.

Od początku

wszystko opieramy na relacji z klientem, słuchamy jego potrzeb, wykorzystując swoje doświadczenie spełniamy marzenia klientów. Dlatego też oferujemy Państwu kompleksową obsługę naszego biura. Począwszy od wyboru i dopasowania oferty, zapewnienia bezpieczeństwa umów, poprzez doradztwo kredytowe, projektowanie wnętrz, wykończenia wnętrz, fachowy home staging po obsługę prawną.

Naszym celem

jest państwa zadowolenie i radość i poczynimy wszystko, aby Państwa dom był zawsze domem marzeń i aby mieli Państwo przekonanie, że ulokowany kapitał to była dobra inwestycja a współpraca z nami nie była czasem straconym.

Dogodne warunki

„Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to coś wyjątkowego” - William Paula Young. Zapraszamy Państwa do współpracy, aby wspólnie ten cel osiągnąć i aby satysfakcja z jego osiągnięcia była naprawdę czymś wyjątkowym.
Filip Żaba

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z innymi znanymi ...

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png