Zaczynajmy!

Witajcie drodzy czytający!

Właśnie dzisiaj tj. 08.10.2017 roku swoją działalność rozpoczyna nowy portal motoryzacyjny w Polskiej Sieci – SpeedTuning.pl

Kim jesteśmy?

Portal powstał dzięki fanom motoryzacji i treści na nim umieszczane będą kierowane do wszystkich pasjonatów samochodów. Możecie spodziewać się wielu artykułów, w których opisywać będziemy najnowsze premiery samochodów, felietony dotyczące motoryzacji, zdjęcia z targów oraz wydarzeń branżowych.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami motoryzacji, dlatego wkrótce cały portal zapełni się artykułami dotyczącymi premier samochodów, testów obecnych na rynku egzemplarzy, czy felietony, w których autorzy spróbują przekonać Was do swojego zdania.

Mamy nadzieję, że prezentowane tutaj artykuły przypadną Wam do gustu, już niedługo przekonacie się, że warto zostać z nami na dłużej.

Plany na przyszłość

Wkrótce damy Wam możliwość lajkowania naszej działalności na Facebooku, w planach jest także otworzenie konta na Instagramie, oraz utworzenie newslettera, który pozwoli Wam być na bieżąco ze wszystkimi informacjami pojawiającymi się na naszej stronie.

Strona jest w trakcie budowy, więc jej wygląd oraz układ może jeszcze się zmienić, natomiast jesteśmy coraz bliżej efektu finalnego, dlatego trzymajcie za nas kciuki!

Dołącz do nas!

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane tematyką portalu. Jesteśmy kilkuosobowym zespołem, natomiast chcemy się rozwijać, dlatego potrzebujemy redaktorów! Jeżeli motoryzacja to Twój konik, bierzesz udział w zlotach, targach czy spotkaniach branży moto – zgłoś się do nas i już teraz Twórz naszą motoryzacyjną społeczność.

One Reply to “Zaczynajmy!”

  1. Nie wszystko ale wiele rzeczy możemy naprawić w samochodzie samemu. Główną zaletą tego sposobu są z pewnością koszta. Jeśli ktoś chce dokonać nie skomplikowanych napraw w swoim samochodzie to mogą mu się okazać pomocne te filmiki http://www.youtube.com/user/ataszek/ Nauczymy się jak kleić i spawać materiały sztuczne których nie brakuję w każdym aucie.

Dodaj komentarz