Pierwszy samochód do 5000zł

Kupując pierwszy samochód przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, żeby był on jak najmniej kłopotliwy w eksploatacji. Mając w ręku 5000zł możemy pomyśleć o całkiem fajnych autach, jednak na pewno nie będzie ich wiele i nie będą to bardzo dobre wersje.

golf 2 300x201 Pierwszy samochód do 5000zł
Honda Civic

Moim pierwszym typem jest Honda Civic V generacji. Prezentuje się ona bardzo ładnie, a dodatkowo nie powinno być z nią problemów natury technicznej. Na pierwsze auto nadaje się znakomicie.  Honda Civic V jak na swoją cenę posiada całkiem przyjemne wyposażenie, a jej wygląd na pewno nie pozostawia złudzeń - to typowy, ładny przedstawiciel z rodziny Hond.

golf 1 300x165 Pierwszy samochód do 5000zł
VOLKSWAGEN GOLF III
1993 ROK

Pierwszym samochodem za 5000zł może być także Volkswagen Golf III. Też nie wygląda on najgorzej, a w tej cenie możemy znaleźć całkiem przyjemne wersje. Jednak problem tkwi u niego z awaryjnością. Użytkownicy Volkswagena skarżą się na awaryjność tego pojazdu, a jeśli jest to twój pierwszy samochód to trudno, żebyś był od razu znawcą mechaniki. Mimo wszystko, jeśli znajdziesz jakiś ładny i tani model to warto się nim zainteresować. Obecnie jest to lider używanych aut w Polsce, co może potwierdzać teorię o tym, iż jest to bardzo dobry samochód.

toledo 300x216 Pierwszy samochód do 5000zł
Seat Toledo

Moją ostatnią propozycją jest Seat Toledo. Ma nieco więcej miejsca niż Golf czy Honda Civic V, dlatego jeśli potrzebujesz w aucie komfortu, wybierz Seata. Za 5000 zł dostaniemy wspomaganie kierownicy, ABS, centralny zamek, a czasami elektryczne szyby i klimatyzację. Sam przyznasz, że jeśli chodzi o pierwsze auto, to całkiem przyjemne wyposażenie. Dodatkowo dużym plusem są względnie niskie ceny części na rynku wtórnym, co na pewno jest ogromnym plusem.

Jak Wam się podobają przedstawione propozycje? Czy chcecie, żebym kontynuował pisanie artykułów dotyczących zakupu samochodu w danym przedziale cenowym? Jeżeli tak, czekam na Wasze pomysły, jaka kwota Was interesuje?

One Reply to “Pierwszy samochód do 5000zł”

  1. Ja kontaktowałem się z [reklama], po konsultacji z nimi można doszacowałem czego oczekuje od samochodu i który model wybrać. Panowie są profesjonalistami w swojej branży, więc nie powinno dziwić, że na auta kupione od nich dostaje się gwarancje na poszczególne podzespoły. Wykup samochodu po czasie nawet pięciu lat, który gwarantują rownież skłonił mnie do wyboru ich firmy.

Dodaj komentarz